YouTube kanál a nový email

Ahoj,

po zhotovení základního sestavení nových webových stránek, jsem náš tým zaregistroval v sociální síti YouTube, který tu určitě nemusím nikterak představovat. Naleznete zde videa jak z našeho klubu, tak videa se zábavnou tématikou ze světa fotbalu… Moje představa je následující; Je 21. století, 99% návštěvníků nebo hráčů nebo fanoušku nebo nefanoušků, vlastní mobilní telefony s integrovanou technologií nazvanou „fotoaparát“ a byl bych velice rád, pokud by se našel někdo, kdo by občas zkusil zachytit nějaký ten moment z našich (někdy i komických) představeních. Nastane-li zmíněná situace a někomu se skutečně podaří zachytit  (a já doufám, že ne jednou) náš tým na svůj technicky zdatný prostředek, požádal bych vás, abyste mě, pokud je to možné, vyhledali a vymysleli tak transfér těchto souborů z vašich zařízeních na zařízení mé. Jsem si také vědom skutečnosti, že mě někdo chtít navštívit/kontaktovat osobně nebude, proto varianta číslo 2 je email, který slouží pro o několik slov zpětně zmíněnou situaci nebo také pro bližší kontakt jak se mnou, tak klubem TJ Lysovice jako takovým, ovšem prostřednictvím mě (Čestmíra).

TJ Lysovice na YouTube ZDE

e-mail: sekretariat(at)tjlysovice.eu

PS: Možná se někdo diví a nepochopeně kouká na napsaný email se značkou (at). Je to z toho důvodu, že emaily psané se značkou zavínáče @, tedy kompletní adresou, se stávají snadnými terči pro spamové roboty, které tyto adresy z webů sbírají a následně na ně odesílají prasárny a podobné kraviny. Však to znáte. Proto se můžete setkat s tímto zápisem emailové adresy, kde zavináč je nahrazen zkratkou (at) – anglicky se zavináč čte at.